Szkolenie psów Wrocław - szkolenia grupowe i indywidualne dla psów

Szkolenia psów grupowe

Kursy indywidualne

SZKOLENIA PSÓW WE WROCŁAWIU

Szkolenie psów to przygoda, którą warto przeżyć z własnym psem niezależnie od jego wieku. Nasze usługi w postaci indywidualnych oraz grupowych kursów pozwalają wkroczyć do psiego świata. Działamy na południu Wrocławia oraz tuż pod miastem.

Dlaczego „szkolenie”, a nie „tresura” psa?

Popularna „tresura psa”, dla nas oznacza nawiązywanie relacji, uczenie się psiego świata i języka. Podczas gdy tresura psa to podporządkowanie go i nagięcie do swojej woli, my chcemy budować współpracę.

Co zamiast tresury psów?

Nasze szkolenia kładą nacisk na zrozumienie zachowań psa. To najlepsza droga, by wejść w świat psów – szkolenie pozytywne oparte na współpracy i motywacji. Uczymy, jak odczytywać psie komunikaty, jak na nie reagować, ale też jak nauczyć swojego psa przydatnych komend i ciekawych sztuczek.

Jakie szkolenia psów oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się szkolenia grupowe i indywidualne na różnym poziomie zaawansowania.

Indywidualne szkolenia psów

Cykle spotkań, które dotyczą nauki przywołania, chodzenia na luźnej smyczy, a także pracy od podstaw z psem w każdym wieku – także takim, który ma specjalne potrzeby.

Grupowe szkolenia psów

Grupowe szkolenia w Dogfield obejmują psie przedszkole, szkolenie podstawowe dla starszych psów, oraz kursy doskonalące i sportowe.

Szkolenie psa – klucz do porozumienia

Psy to świetni przyjaciele i towarzysze. Skuteczne szkolenie psa pozwala żyć w pełni czerpać z tej relacji.

Czego uczymy podczas szkolenia psa?

Podczas zajęć w Dogfield kursanci uczą się:

  • zaspokajania psich potrzeb,

  • skutecznego wprowadzania komend,

  • wprowadzania psich sztuczek,

  • przygotowania psa do życia w mieście,

  • rozumienia komunikacji psów,

  • motywowania psa do pracy,

  • spokojnego spacerowania,

  • podstaw sportów opartych na posłuszeństwie.

W dobrej relacji nie chodzi tylko o to, by pies był posłuszny. Nasze szkolenia psów skupiają się w równym stopniu na komunikacji i zrozumieniu, co na nauce komend.

Raz rozpoczęte szkolenie psa budzi często apetyt na więcej. Dla tych, którzy połknęli bakcyla po psim przedszkolu lub podstawowym kursie mamy zajęcia na wyższym poziomie zaawansowania.

Wrocław – szkolenia psów w Dogfield

W zależności od formy szkolenia, spotykamy się w różnych miejscach we Wrocławiu i okolicach.

Indywidualne szkolenia dla psów – Wrocław

W ramach indywidualnego cyklu szkolenia psa umawiamy się w jednym z wrocławskich parków. Najczęściej jest to Park Wschodni, Andersa lub Południowy.

Na potrzeby zajęć grupowych dysponujemy ogrodzonym placem treningowym w podwrocławskich Sadowicach. Jeśli nie jesteście pewni, która forma szkolenia psa jest dla was odpowiednia, kontakt z nami na pewno pomoże rozwiać te wątpliwości.