Psie przedszkole Wrocław - przedszkole dla psów we Wrocławiu

Przedszkole Dla Psów Wrocław

Psie przedszkole to kurs dla opiekunów najmłodszych psów. Można rozpocząć go już w kilka dni po przybyciu pieska do domu. Wielu opiekunów młodych psów zastanawia się, gdzie we Wrocławiu znajduje się dobre psie przedszkole i jak się do niego zapisać. Poniżej opisujemy, jak najlepiej rozpocząć szkolenie psów.

Jak działa i na czym polega psie przedszkole?

Podczas zajęć psiego przedszkola opiekunowie uczą się prawidłowo zajmować swoim psem, zaspokajać jego potrzeby, uczyć go przydatnych umiejętności, oraz mądrze i łagodnie wyznaczać mu granice. Podczas szkolenia szczenięta mają też okazję zapoznać się z wieloma nowymi wyzwaniami.

Czego nauczycie się w psim przedszkolu?

Zajęcia psiego przedszkola, w Dogfield noszące nazwę Szczeniaczkowo, mają na celu budowanie dobrej relacji pomiędzy człowiekiem a psem od pierwszych dni wspólnej przygody. Uczymy, jak komunikować się z psem i jak rozumieć wysyłane przez niego sygnały. Dbamy też o naukę podstawowych komend, a więc szkolenie psa. Nauka w Szczeniaczkowie zawiera bardzo dużo elementów socjalizacji oraz habituacji (pokonywanie niepewności, spacerowanie po różnorodnych powierzchniach, budowanie pewności siebie, oswajanie się ze światem).

Kursy szczeniaczkowo

Kursy Szczeniaczkowo obejmują:

  • spotkanie teoretyczne oraz pakiet wstępnych materiałów
  • 8 spotkań praktycznych
  • notatki streszczające każde zajęcia,
  • indywidualne i całościowe podejście instruktora.

W psim przedszkolu stawiamy na budowanie porozumienia.

Kiedy zapisać szczeniaka
do przedszkola dla psów?

Przedszkole dla psów jest przeznaczone dla opiekunów psiaków od 2. do 4. miesiąca życia. W tym wieku psy rozwijają się bardzo szybko i intensywnie, o czym zawsze przypominamy w trakcie zajęć.

Aby wziąć udział w przedszkolu dla psów, opiekun powinien poddać szczenię dwóm dawkom szczepienia na choroby zakaźne.

Przedszkole dla psów w bliskiej okolicy Wrocławia cieszy się sporą popularnością. Nie warto czekać na ostatnią chwilę. Dobrym pomysłem może okazać się zarezerwowanie miejsca w kameralnej grupie jeszcze zanim pies przybędzie do domu.

Czym wyróżniają się dobre
przedszkola dla psów?

Początki wspólnego życia z psem bywają trudne i niosą ze sobą wiele pytań. W dobrym przedszkolu dla psów można zaspokoić swoją ciekawość i nauczyć się wielu przydatnych umiejętności.

Życie z psem we Wrocławiu dostarcza wielu wyzwań. Miejskie środowisko jest trudne dla psa i opiekuna, którzy jeszcze nie do końca się znają. Dlatego podczas zajęć Szczeniaczkowo kładziemy nacisk na prawidłowe odczytywanie zachowań psa. Uczymy rozpoznawać, kiedy się stresuje i czuje dyskomfort, oraz odpowiednio na to reagować.

Zajęcia w przedszkolu budują dobrą relację

Szkolenie psa to nie tylko uczenie go komend i sztuczek. To także nauka psiego języka. Kurs Szczeniaczkowo to gwarancja aktualnej wiedzy, nowoczesnych metod i indywidualnego podejścia do każdego z opiekunów oraz psów.

Instruktorzy Dogfield cały czas doskonalą swoją wiedzę na temat pracy z psami oraz psów jako gatunku. Dzięki temu proponują kursantom metody szkoleniowe i informacje, które pozwalają zbudować silną relację ze swoim szczenięciem od samego początku.

Szkolenie psa podążające za rozwojem

Szczenię uczęszczające na szkolenie Szczeniaczkowo znajduje się w bardzo specyficznym okresie rozwojowym. Właśnie kształtuje się jego stosunek do otaczającego świata. Jeśli opiekunowie w prawidłowy sposób wprowadzą go w ten świat, piesek może wyrosnąć na doskonałego, dzielnego i zrównoważonego towarzysza. Właśnie w tym pomagają nasze szkolenia dla psów, prowadzone wyłącznie metodami pozytywnymi.

Kurs Szczeniaczkowo we Wrocławiu – dlaczego warto?

Tuż przy granicy Wrocławia, w Sadowicach, znajduje się duży, bezpieczny, oświetlony i wyposażony plac szkoleniowy Dogfield. Korzystając z naszej wiedzy, doświadczenia i kreatywności w pracy z psami prowadzimy tam zajęcia, które pozwalają postawić pierwsze kroki w psim świecie.

Przedszkole dla psów w Dogfield to dobrze poprowadzona socjalizacja, ciekawe zajęcia, a także program dostosowany do wieku psich uczestników. Wyróżniają nas kameralne grupy i indywidualne podejście do każdego z uczestników. Po każdym spotkaniu wysyłamy kursantom podsumowanie, a także umożliwiamy dostęp do bazy autorskich materiałów.

Chcesz wiedzieć więcej?

Podczas wszystkich prowadzonych przez nas szkoleń i konsultacji uczymy ludzi, w jaki sposób najlepiej komunikować się ze zwierzęciem, pomagać mu w regulowaniu emocji i uczyć je pożądanych zachowań. Jeśli chcesz wkroczyć na fascynującą drogę budowania relacji ze swoim psem i odkrywania z nim nowych możliwości, zapraszamy do kontaktu!