Indywidualne konsultacje w domu klienta pozwalają przyjrzeć się z bliska każdemu problemowi i rozłożyć go na czynniki pierwsze. To najlepsza formuła pracy, gdy pies przejawiają zachowania niepokojące jego opiekunów. W swojej pracy korzystamy z różnych metod, każdy przypadek rozpatrując indywidualnie. Nie stosujemy gotowych rozwiązań i rad. Zbieramy dokładny wywiad, przyglądamy się komunikacji na linii pies – ludzie i staramy się dobrać takie metody działania, które będą w danym przypadku najskuteczniejsze.

Pracujemy ze zwierzakami o rozmaitych problemach i przeszłości – pomagamy adopciakom w odnalezieniu się w nowej rodzinie, podpowiadamy, jak wprowadzić psa do kota lub jak pogodzić duet „pies i dziecko w jednym domu”. Oprócz klasycznych, uznanych na całym świecie metod pracy behawioralnej odwołujemy się także do metod wspomagających – ziołolecznictwa, zoofarmakognozji, masażu i elementów TTouch.

Udzielamy także konsultacji wychowawczych – to kompleksowe wsparcie i pomoc w pierwszych, pełnych emocji dniach, gdy szczeniak przybywa do nowego domu. Podczas spotkania w domu klienta wykwalifikowany instruktor szkolenia psów podpowiada, jak zebrać zdobytą dotychczas wiedzę w spójny plan działania i jak wychować pewnego siebie, szczęśliwego, zrównoważonego psa.

KONSULTACJA BEHAWIORALNA ONLINE