Problem z kotem? Twój kot zachowuje się w niezrozumiały sposób i sprawia Ci kłopoty? W Catfield pomożemy Ci rozwiązać problemy z zachowaniem kota. Chcesz wiedzieć więcej o kotach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla kotów!

Strefa klienta to miejsce, gdzie możecie znaleźć polecane przez nas książki warte uwagi, mądrze napisane, dostępne w języku polskim oraz takie, które można sprowadzić z zagranicy - ich listę znajdziecie w Skarbnicy wiedzy. Możecie również zatrzymać się na chwilę i poczytać artykuły osób, z którymi współpracujemy ceniąc wysoko ich pracę i to, co mają do powiedzenia. Zachęcamy w szczególności do odwiedzin w Czytelni - naprawdę jest to miejsce, gdzie sporo można się dowiedzieć, a swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się specjaliści w zakresie szkolenia i behawioru psów. W strefie klienta znajdziecie też dokumenty do pobrania przydatne na naszych indywidualnych kursach szkolenia psów oraz regulaminy egzaminu dla psów pracujących w dogoterapii, który organizujemy cyklicznie.

Zachęcamy serdecznie do głębszej eksploracji. Nie tylko naszych klientów!

Konsultacje behawioralne Online

online dog Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w tym trudnym czasie oferujemy konsultacje ze specjalistą ONLINE.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. i zgłaszając problem.

Odwiedź Gabinet Dogoterapii

box-gabinet-dogoterpii Zapraszamy serdecznie do nowoczesnego Gabinetu Dogoterapii.

Gabinet mieści się przy ul. Piławskiej we Wrocławiu.

 

Skontaktuj się z nami

Pracujemy we Wrocławiu i okolicy

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
tel: 661 432 535
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści